facebook

Archiwum

14
Listopada

Konkurs Fotograficzny

Rok 2018 to wielkie święto dla Polaków. W tym roku obchodzimy 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

01
Czerwca

Dzień wolny od pracy

Informujemy, że w dniu 1 czerwca Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury będzie nieczyny.

31
Maja

Bezpłatny przewóz

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Krzyżu informuje o darmowym przewozie na Dzień Dziecka w dniu 31 maja 2018.

 

31
Maja

Regulamin imprezy plenerowej - Dzień Dziecka

REGULAMIN IMPREZY PLENEROWEJ – Dzień Dziecka

31
Maja

Dzień Dziecka

Zamek goryl, zjeżdżalnia delfinki oraz zamek dla najmłodszych, a do tego wata cukrowa, Fotobudka i szalone animacje z teatrem Wagabunda. Okazją do wspaniałej zabawy był Dzień Dziecka. Impreza miała miejsce w czwartek, 31 maja na targowisku miejskim.
 

25
Maja

Opolskie Kino Objazdowe KACZKI Z GĘSIEJ PACZKI

Opolskie Kino Objazdowe zaprasza na bajkę pt. ,,Kaczki z gęsiej paczki". Piątek, 25 maja godz. 16:30. Bilety dostępne na www.film.opole.pl oraz w kasie w dniu seasnu.

25
Maja

Opolskie Kino Objazdowe - TAXI 5

Opolskie Kino Objazdowe zaprasza na film pt. ,,Taxi 5". Piątek, 25 maja godz. 18:15. Bilety dostępne na www.film.opole.pl oraz w kasie w dniu seasnu.

25
Maja

Opolskie Kino Objazdowe KATYŃ - OSTATNI ŚWIADEK

Opolskie Kino Objazdowe zaprasza na film pt. ,,Katyń - ostatni świadek". Piątek, 25 maja godz. 20:15. Bilety dostępne na www.film.opole.pl oraz w kasie w dniu seasnu.

18
Maja

Nabór wniosków

Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania zaprasza do składania wniosków.

13
Maja

Koncert zespołu Raz Dwa Trzy

13 maja sala widowiskowa krzyskiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi. Wszystko za sprawą koncertu zespołu Raz Dwa Trzy pod tytułem ,,Ważne piosenki”. Wydarzenie było podsumowaniem krzyskich obchodów 20-lecia śmierci wybitnego poety Andrzeja Sulimy-Suryna.

05
Maja

Uroczystości związane z 20-leciem śmierci Andrzeja Sulimy-Suryna

Zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach związanych z 20-leciem śmierci Andrzeja Sulimy-Suryna. Pierwszą z nich będzie koncert laureatów I Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Andrzeja Sulimy-Suryna, który odbędzie się 5 maja o godz. 18:00 w krzyskim Ośrodku Kultury. Kolejną imprezą będzie koncert zespołu Raz Dwa Trzy, który odbędzie się 13 maja, również w krzyskim Ośrodku Kultury (bilety dostępne są na stronie www.bilety24.pl i w biurze M-GOK). Na zakończenie zapraszamy na spotkanie literacko-muzyczne ,,Ciastko z wierszem Suryna”, które odbędzie się 17 maja w Bibliotece Publicznej im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance.

05
Maja

Koncert laureatów I Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Andrzeja Sulimy-Suryna

,,Dokądkolwiek szedłem wracałem do domu...”. Pod takim tytułem w sobotę 5 maja odbył się koncert laureatów I Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Andrzeja Sulimy-Suryna. Pochodzący z Krzyża poeta jest podmiotem wydarzeń związanych z przypadającą w tym roku 20. rocznicą jego śmierci.

01
Maja

Krzyska Majówka 2018

Tradycyjnie już obchody Krzyskiej Majówki organizowanej przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Krzyżu Wlkp. rozpoczęła impreza sportowo-rekreacyjna pod hasłem ,,Rusz się człowieku”. 1 maja, dzięki gościnności Wojciecha Rybarczyka,  na terenie przystani kajakowej ,,Meta na Drawie” zebrali się pasjonaci dwóch kółek oraz nordic walkingu. Uczestników powitała dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Katarzyna Waśko, życząc wszystkim szerokiej drogi i udanej majówki.

22
Kwietnia

II Edycja Symfonii na Skrzypce i DJ-a

W ostatnim tygodniu w krzyskim Ośrodku Kultury odbyły się wyjątkowe lekcje muzyki poważnej w nowoczesnych aranżacjach. Było to niezwykłe spotkanie tradycji z nowoczesnością. Wszystko za sprawą pochodzącego z Krzyża Tomasza  Dolskiego, który aktualnie jest w trakcie trasy edukacyjno-koncertowej promującej drugą edycję ,,Symfonii na skrzypce i DJ-a”.

1 2 3
Online: 1     Licza odwiedzin: 2123327
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"