facebook

Archiwum

26
Stycznia

Opolskie Kino Objazdowe - Paddington 2

Opolskie Kino Objazdowe zaprasza na film dla dzieci i młodzieży pt. PADDINGTON 2. Piątek, 26 stycznia o godzinie 16:30. Bilety dostępne na stronie www.film.opole.pl lub w kasie w dniu seansu.

26
Stycznia

Opolskie Kino Objazdowe - Gotowi na wszystko. Exterminator.

Opolskie Kino Objazdowe zaprasza na film pt. GOTOWI NA WSZYTSKO. EXTERMINATOR. Piątek, 26 stycznia o godzinie 18:15 i 20:15. Bilety dostępne na stronie www.film.opole.pl lub w kasie w dniu seansu.

14
Stycznia

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

14 stycznia, po raz osiemnasty już w Krzyżu Wlkp., zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od kilku lat gra z nami również gmina Drawsko.  100 wolontariuszy wyruszyło na ulice aby zbierać pieniądze i tym samym pomóc w wyrównaniu szans w leczeniu noworodków.

23
Stycznia

XVII Przegląd Widowisk Świątecznych

Zapraszamy do udziału w XVII Przeglądzie Widowisk Świątcznych.

22
Grudnia

Betlejemskie Światło Pokoju

W Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem płonie wieczny ogień. To właśnie od niego co roku odpala się jedną malutką świeczkę, której płomień niesiony przez skautów w wielkiej sztafecie przez kraje i kontynenty obiega świat.
Takim darem skauci z całej Europy, a wśród nich harcerki i harcerze ZHP pragną podzielić się ze wszystkimi. Niosąc lampiony ze Światłem krzewią największe uniwersalne wartości braterstwa i pokoju. Do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury przyniosły je harcerki z 3 DH im. Stefana Czarnieckiego w Krzyżu Wlkp.

17
Grudnia

Gwiazdka dla Grażyny

17 grudnia odbył się koncert charytatywny pod nazwą ,,Gwiazdka dla Grażyny". Przepiękne kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne zaprezentował zespół Ciała Pedagogiczne.
W wyniku zbiórki publicznej numer 199/2015/631/OR, przeprowadzonej w dniach 17-19.12.2017 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Krzyżu Wielkopolskim na rzecz pomocy i ochrony zdrowia Grażyny Kufel-Madaj, podopiecznej Fundacji SEDEKA "Zdążyć z pomocą" zebraliśmy do skarbony środki pieniężne w kwocie 7.815,31 zł Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i pomysłodawcom koncertu Gwiazdka dla Grażynki.

12
Grudnia

Wyniki zbiórki na rzecz Miłosza Richtera

W wyniku zbiórki publicznej numer 233/2016/2474/OR przeprowadzonej w dniach 01-10.12.2017 w M-GOK Krzyż Wielkopolski na rzecz pomocy i ochrony zdrowia MIŁOSZA RICHTERA podopiecznego Fundacji SŁONECZKO, Stawnica 33A, 77-400 Złotów decyzja MAC 2015/2733/OR zebraliśmy do skarbony środki pieniężne w kwocie 7.746,23 zł.

12
Grudnia

Wyniki zbiórki na rzecz Miłosza Richtera

Darczyńcy wpłacili również pieniądze na konto Miłosza w fundacji, w łącznej kwocie 4263 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji ZOSTAŃ KRZYSKIM MIKOŁAJEM i zapraszamy już za rok. Całkowita kwota zebrana na leczenie i rehabilitację Miłoszka wynosi 12009,23 zł. Serdecznie dziękujemy za gorące serca.

12
Grudnia

Spotkanie z organizatorami imprezy ZOSTAŃ KRZYSKIM MIKOŁAJEM

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Krzyżu odbyło się spotkanie z organizacjami i stowarzyszeniami, które zaangażowały się w zorganizowanie imprezy charytatywnej ph. ,,Zostań Krzyskim Mikołajem”. W tym roku zbierano na  leczenie i rehabilitację 2-letniego Miłosza Richtera z Lubcza Wielkiego.

10
Grudnia

Koncert zespołu z Drezdenka

Zapraszamy na spektakl teatralno-muzyczny w wykonaniu młodzieży z Centrum Promocji Kultury z Drezdenka

03
Grudnia

Zostań Krzyskim Mikołajem

       3 grudnia odbyła się kolejna edycja imprezy charytatywnej ph. ,,Zostań Krzyskim Mikołajem”. W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury zebrali ludzie o wielkich sercach, które tego dnia otworzyli dla małego Miłoszka Richtera.

02
Grudnia

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy otwarta w pierwsze soboty miesiąca

Informujemy, iż od grudnia Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy będzie czynna w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach od 9:00 do 13:00.

01
Grudnia

Opolskie Kino Objazdowe EMOTKI

Opolskie Kino Objazdowe zaprasza na bajkę pt. EMOTKI. Piątek, 1 grudnia o godzinie 16:30. Bilety dostępne na stronie www.film.opole.pl lub w kasie w dniu seansu.

01
Grudnia

Opolskie Kino Objazdowe LISTY DO M 3

Opolskie Kino Objazdowe zaprasza na film pt. LISTY DO M3. Piątek, 1 grudnia o godzinie 18:15 i 20:15. Bilety dostępne na stronie www.film.opole.pl lub w kasie w dniu seansu.

1 2 3
Online: 1     Licza odwiedzin: 1897431
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"