facebook

Archiwum

27
Marca

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska

Zapraszamy na koncert znakomitych muzyków z nurtu piosenki autorskiej i poezji śpiewanej. Dominika Żukowska i Andrzej Korycki od lat mają rzesze fanów. Ich koncerty to wielka muzyczna uczta. Bilety do nabycia na https://www.bilety24.pl/koncert/koncert-andrzeja-koryckiego-i-dominiki-zukowskiej-56751 lub w biurze M-GOK. Szczegóły na plakatach. Zapraszamy!

03
Marca

Konkurs literacki

Nadleśnictwo Krzyż, Polskie Towarzystwo Leśne oddział nadnotecki przy Nadleśnictwie Krzyż wraz z Miejko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Krzyżu Wlkp. zaprasza do wzięcia udziału w II edycji konkursu literackiego dla dorosłych o tematyce leśnej.

24
Lutego

Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania zaprasza do współpracy.

Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania zaprasza do współpracy.

17
Lutego

Punkt doradczy Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania

Już po raz kolejny ruszamy w teren. Działasz społecznie i szukasz środków na wspieranie aktywności społecznej? Czekamy na Ciebie w każdej gminie naszego powiatu, przyjdź i poznaj zasady otrzymania wsparcia oraz współpracy z Czarnkowsko-Trzcianecką Lokalną Grupę Działania. Wspólnie z nami wykorzystaj szansę na rozwój i wprowadzaj dobre zmiany w swojej okolicy!

16
Lutego

Goła baba

Zapraszamy do zakupu biletów na monodram Joanny Szczepkowskiej pt. ,,Goła Baba,,. Bilety do nabycia w kasie M-GOK oraz na stronie interneowej www.panbilet.pl

31
Stycznia

Kolorowy Bal Maskowy

Zapraszamy wszystkie dzieci na Kolorowy Bal Maskowy. Spotykamy się w piątek, 31 stycznia o godz. 16:00.

27
Stycznia

Ferie zimowe z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Krzyż Wielkopolski

Rekordowa liczba dzieci odwiedziła Ośrodek  Kultury podczas spektaklu pt. ,,Przygody Pippi Skarpetki,,. Blisko 150 osób z zapartym tchem obejrzało występ aktorów Studia Teatralnego Krak-Art. Urocza Pippi, policjant i złodziej zapoznali dzieci z zasadami bezpieczeństwa na drodze oraz uczulili najmłodszych, żeby nie wpuszczali obcych do swojego domu. Spektakl był jedną z atrakcji czekających na dzieci podczas ferii z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Biblioteką Publiczną MiG Krzyż Wlkp.

26
Stycznia

Koncert Galowy XIX Przeglądu Widowisk Świątecznych

Już po raz 19. zespoły teatralne spotkały się na krzyskiej scenie by przedstawić najpiękniejsze tradycje Bożego Narodzenia. Wszystko za sprawą Przeglądu Widowisk Świątecznych.

21
Stycznia

Przesłuchania XIX Przeglądu Widowisk Świątecznych

XIX Przegląd Widowisk Świątecznych

17
Stycznia

Wernisaż wystawy prac Krzysztofa Szpakowskiego oraz koncert Michała Kowalonka

    17 stycznia, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Krzyżu Wlkp., odbył się wernisaż wystawy prac Krzysztofa Szpakowskiego pt. ,,Pastel i węgiel,, oraz klimatyczny koncert Michała Kowalonka.

12
Stycznia

Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy

Występy krzyskich talentów, kawiarenka, kiermasz rękodzieła, fotobudka, grupa gorących wolontariuszy i żywiołowa licytacja to wszystko złożyło się na kolejny rekord pobity w Krzyżu Wlkp. i Drawsku podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 71 028 zł i 53 euro to wynik starań wielu ludzi, którzy włożyli swoje serca aby w tym roku, już po raz 20, sztab prowadzony przez Katarzynę Koczerbę działał jak należy.

31
Grudnia

Sylwester 2019

Koncert plenerowy

11
Grudnia

Zbiórka publiczna

Informujemy, że podczas imprezy "Zostań Krzyskim Mikołajem" w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Krzyżu Wielkopolskim w dniu 8.12.2019 r. zebrano kwotę w wysokości 23.028 zł i 30 gr. na rzecz Gabrieli Centkowskiej 406/C będącej podopieczną Fundacji "Słoneczko".

08
Grudnia

Zostań Krzyskim Mikołajem

Impreza charytatywna

1 2 3
Online: 1     Licza odwiedzin: 3020938
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"