facebook

Dynia Party

W środę 31.10 odbyła przy fontannie pt. "Dynia Party". Dzieci przebrane w różne stwory i czarownice licznie przybyły na naszą imprezę i brały czynny udział w proponowanych zabawach. Był konkurs wiedzy nt. dyni, straszny taniec, a nawet pokaz mody połączony z konkursem na najfajniejsze przebranie. Nastąpiło także rozstrzygnięcie konkursu na "Najpiękniejszą dekorację z dyni". Wszystkim zwycięzcom konkursu gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę.Zachęcamy do udziału w kolejnych wydarzeniach proponowanych przez M-GOK.

Online: 1     Licza odwiedzin: 2565452
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"