facebook

Kabaret K2 ,,Program z kobietą"

Ponad dwugodzinny program kabaretowy, fenomenalne skecze         i śmiech do łez – tak w kilku słowach można podsumować niedzielny występ kabaretu K2 w krzyskim Ośrodku Kultury. Grupa zawiązała się w 2012 roku w Zielonej  Górze. W jej skład wchodzą Michał Zenker,  Bartosz Klauziński oraz od niedawna przedstawiciela płci pięknej Dominika Najdek. Założyciele grupy od dłuższego czasu dokazywali sobie towarzysko i scenicznie, dlatego postanowili pójść kabaretową drogą. Mimo młodego ,,wieku” zdobyli już wiele nagród między innymi I nagrodę w Przeglądzie Kabaretów PAKA w Krakowie w 2013 roku. Artyści zaprezentowali skecze o policjantach, służbie zdrowia, bardzo pobudzonej sekretarce czy też  królewskim koniuszym. Od samego początku programu złapali świetny kontakt z   publicznością, która po skończonym występie nagrodziła ich gromkimi brawami i nie wypuściła z sali bez bisowania. Na zakończenie dyrektor M-GOK Katarzyny Waśko podziękowała artystom za wspaniały występ, który upłynął pod znakiem dobrego humoru i śmiechu na ustach.

Online: 1     Licza odwiedzin: 2262181
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"