facebook

Komunikat Dyrektora M-GOK Krzyż Wielkopolski

Komunikat

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania zawieszona zostaje działalność klubów i sekcji Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Krzyżu Wielkopolskim.
Ponadto, odwołuje się wszystkie zaplanowane w tym czasie wydarzenia kulturalne i artystyczne.
W związku z powyższym, prosimy o ograniczenie kontaktów bezpośrednich do spraw niezbędnych. Preferowany jest kontakt telefoniczny 67/25-64-139 w godz. 8.00 - 16.00  lub e-mailowy biuro@mgokkrzyz.pl

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Krzyżu Wlkp. zostaje zamknięta dla czytelników (bezpośrednia obsługa), od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania.
W przypadku pilnych potrzeb prosimy o kontakt telefoniczny 67 256-41-58 w godzinach 8.00-16.00 oraz podanie tytułu książki, która zostanie przygotowana do wypożyczenia, zwrotów książek nie przyjmujemy.

Online: 1     Licza odwiedzin: 3169738
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"