facebook

Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Plażowej

           W ostatnią  niedzielę lipca, na Stadionie Miejskim odbył się OtwartyTurniej Piłki Siatkowej Plażowej. Organizatorem turnieju jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Krzyżu Wlkp. Od kilku lat patronat ma Firma Thule, której misją jest wspieranie aktywnych, sportowych postaw. Mimo upału, walka między czterema drużynami była niezwykle zacięta. Było też o co walczyć: nagrodami były wartościowe, profesjonalne plecaki firmy Thule. Zespoły walczyły na dwóch boiskach, systemem „każdy z każdym”. Sędzią głównym był pan Janusz Dubiel, drugim sędzią był pan Piotr Heyer. Po wyrównanej walce, klasyfikacja przedstawia się następująco: I miejsce zajęla drużyna Cuba Team w składzie Andrzej Polaczek z Jastrowia i Maksymilian Kluza z Czarnkowa, II miejsce - Michał Łapacz i Tomasz Korczak z Krzyża Wlkp., III miejsce – Piotr Michałek i Rafał Ociepka z Krzyża Wlkp., IV miejsce – Roma Lum i Jacek Bućkowski, również z Krzyża Wlkp. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznym turnieju.

Online: 1     Licza odwiedzin: 2565324
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"