facebook

Pracujemy zdalnie

Mamy nadzieję, że już niedługo cali i zdrowi spotkamy się na koncertach, filmach, spektaklach teatralnych, na zajęciach artystycznych. Dziś pracujemy dla Was zdalnie i online. Na FB założyliśmy grupę Miłośnicy Kultury Wszelakiej, na której zamieszczamy najciekawsze oferty kulturalne, jakie pilnie wynajdujemy w sieci. Zapraszamy do współredagowania tej grupy, Stworzyliśmy grupę na FB, o wdzięcznej nazwie Czerwony Kapturek Online, na której prezentujemy propozycje zajęć plastycznych, muzycznych i teatralnych. Zachęcamy do robienia teatru rodzinnego w domach ze swoimi najbliższymi. Mamy nadzieję, że niedługo zobaczymy efekty Waszych działań :) W ramach oferty teatralnej Grupa Szałaputy przygotowuje zajęcia online, które również umieszczamy na naszym FB. Pani Marta, którą na co dzień kojarzycie z pięknymi dekoracjami i zajęciami plastycznymi, na FB prezentuje i uczy, jak z niczego zrobić coś :) Pani Iza, przy pomocy swojej córeczki pokazuje i uczy, jak świetnie zaśpiewać i zatańczyć.
A już wkrótce, niespodzianka w wykonaniu członków Teatru Szałaputy i ich gości :)
Trzymajcie się ciepło i obserwujcie nas na FB.

Online: 1     Licza odwiedzin: 3165124
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"