facebook

Rozdanie nagród w konkursie plastyczno-literackim


                W krzyskiej tradycji Dzień Dziecka obchodzony był zwykle hucznie i kolorowo. W tym roku niestety nie mogliśmy świętować wspólnie z dziećmi, jednak znaleźliśmy sposób aby umilić im ten dzień. Od 1 do 5 czerwca za pomocą Facebooka życzenia najmłodszym składały znane               i  lubiane osoby z terenu Miasta i Gminy Krzyż Wielkopolski. Jedną z nich była Paulina Pankowska-Niezborała, która jest sekretarzem Nadleśnictwa Krzyż. Przy okazji pozdrowień ogłosiła konkurs plastyczno-literacki, w którym uczestnicy mieli za zadanie narysować bądź opisać, jak spędzili Dzień Dziecka. Do Ośrodka Kultury wpłynęło 5 prac plastycznych. Charakteryzowały się one starannością, pomysłowością oraz zgodnością z tematem. W związku z tym, komisja konkursowa postanowiła wyróżnić wszystkich autorów – Marię Matkowską, Nadię Bołądź, Zuzannę Górską, Amelię Górską oraz Kajetana Chmuraka. Pamiątkowe dyplomy, a także wspaniałe nagrody ufundowane Nadleśnictwo wręczyły dzieciom sekretarz Paulina Pankowska-Niezborała oraz dyrektor Ośrodka Kultury Katarzyna Waśko. Gratulujemy serdecznie.

Online: 2     Licza odwiedzin: 3228575
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"
Strony internetowe Poznań