facebook

Sylwester 2018

           W poniedziałkową noc mieszkańcy Krzyża wzięli udział w pierwszym miejskim sylwestrze. Impreza odbyła się pod patronatem burmistrza Rafała Sroki, który wraz z dyrektor M-GOK Katarzyną Waśko oficjalnie przywitali Nowy Rok.

            Plac targowy zmienił się w taneczny parkiet. Wkroczyliśmy w rok 2019 z przytupem w rytmie muzyki disco. Zespół ABBA COVER BAND przypomniał nam największe przeboje kultowego zespołu ABBA i fantastycznie wpisał się w panujący klimat. DJ natomiast zapewnił nam skoczną dyskotekę, podczas której mogliśmy usłyszeć największe hity ostatnich dekad. Scena mieniła się różnymi kolorami a scenografia symbolicznie odliczała czas do północy. O północy zgromadzeni mieszkańcy serdecznie składali sobie życzenia w atmosferze życzliwości i radości.

            Bardzo nas cieszy liczna frekwencja i mamy nadzieję, że jest to początek pięknej tradycji.

Online: 2     Licza odwiedzin: 2629092
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"