facebook

Uroczystości związane z 20-leciem śmierci Andrzeja Sulimy-Suryna

Zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach związanych z 20-leciem śmierci Andrzeja Sulimy-Suryna. Pierwszą z nich będzie koncert laureatów I Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Andrzeja Sulimy-Suryna, który odbędzie się 5 maja o godz. 18:00 w krzyskim Ośrodku Kultury. Kolejną imprezą będzie koncert zespołu Raz Dwa Trzy, który odbędzie się 13 maja, również w krzyskim Ośrodku Kultury (bilety dostępne są na stronie www.bilety24.pl i w biurze M-GOK). Na zakończenie zapraszamy na spotkanie literacko-muzyczne ,,Ciastko z wierszem Suryna”, które odbędzie się 17 maja w Bibliotece Publicznej im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance. Organizatorami wydarzeń są Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Krzyżu Wlkp. oraz Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance. Partnerami imprez są Burmistrz Krzyża Wlkp., Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki, Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz TVP 3 Poznań.

Online: 2     Licza odwiedzin: 2514481
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"