facebook

UWAGA!!

UWAGA!

W związku z lokalizacją imprezy sylwestrowej na Targowisku Miejskim, prosimy o nie zajmowanie w tym dniu miejsc parkingowych w obszarze targowiska.

Informujemy również, że w dniu imprezy zamknięte będą przejazdy położone bezpośrednio przy placu targowym.

Szanowni Państwo.

W poszanowaniu zwierząt, zwracamy się do Was z apelem: „NIE STRZELAMY W SYLWESTRA”. Witamy Nowy Rok bez petard i sztucznych ogni!

Online: 2     Licza odwiedzin: 2712136
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"