facebook

Wystawa

Już od 29 czerwca zapraszamy Państwa na wystawę prac wielkopolskich artystów zrzeszonych w ZAP pt. "Artyści a las". Wystawę rozpocznie wernisaż, podczas którego odbędzie się recital fortepianowy włoskiego pianisty Giuseppe D'Aloi. Giuseppe jest laureatem II nagrody w narodowym konkursie muzycznym Promenade w Pizzo Calabro i III nagrody na 36 konkursie narodowym muzyki kameralnej "A.M.A. Calabria". Jest także zdobywcą II miejsca i nagrody specjalnej w 31 Turnieju Pianistów Stypendystów Zagranicznych w Ostrowie Wielkpolskim. Muzyk Jest absolwentem Conservatorio F. Torrefranca di Vibo Valentia oraz Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w klasie fortepianu. Obecnie studiuje w Akademii Aimart w Rzymie.

Zapraszamy na wyśmienitą ucztę dla oka i ucha przy kawie i lampce wina.

Online: 1     Licza odwiedzin: 2474641
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"