facebook

Wystawa fotograficzna pt. Obrazy natury

Waldemar Graś Jurorem w Powiatowym konkursie fotograficznym "Między Drawą a Notecią" w Krzyżu Wielkopolskim i jest członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody okręg Wielkopolski.

Jest laureatem I miejsca w 10. edycji konkursu National Geographic w kategorii "Krajobraz". Zdobył tez I miejsce w konkursie organizowanym przez International Federation of Wildlife and nature Photography w kategorii rośliny i grzyby w 2012 roku, a w http://www.ifwp-photo.org/ifwp-competition/2012 w 2013 r. II miejsce w kategorii "Inne zwierzęta". Rok 2014 (wrzesień) to III miejsce w konkursie Leśne Fotografie, organizowanym z okazji 90 - lecia Lasów Państwowych w Pile . W konkursach organizowanych przez Związek Polskich Fotografów Przyrody na Fotografa Roku 2014 zajął III miejsce w kategorii eksperyment i wyróżnienie w kategorii krajobraz . W 2013 r. wyróżniono Go w kategorii inne zwierzęta. Zdobył takze wyróżnienia w konkursach Foto Eko 2012 i 2008, VI konkursie Sztuka Natury 2013 i V konkursie w 2012 dwa wyróżnienia . Zdobywca I miejsca w miejskim plebiscycie Głosu Wielkopolskiego, Mistrzowie Fotografii 2018 w kategorii Fotograf Amator Roku oraz II miejsca w wojewódzkim finale plebiscytu Mistrzowie Fotofrafii 2018 w tej samej kategorii.

Waldemar jest prezesem Klubu Fotograficznego FOKUS przy WOK-u. Organizuje wystawy indywidualne, klubowe, oraz  prelekcje dla szkół na temat fotografii przyrodniczej.

Online: 1     Licza odwiedzin: 3165098
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"