facebook

Archiwum

26
Stycznia

Koncert Galowy XIX Przeglądu Widowisk Świątecznych

Już po raz 19. zespoły teatralne spotkały się na krzyskiej scenie by przedstawić najpiękniejsze tradycje Bożego Narodzenia. Wszystko za sprawą Przeglądu Widowisk Świątecznych.

21
Stycznia

Przesłuchania XIX Przeglądu Widowisk Świątecznych

XIX Przegląd Widowisk Świątecznych

17
Stycznia

Wernisaż wystawy prac Krzysztofa Szpakowskiego oraz koncert Michała Kowalonka

    17 stycznia, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Krzyżu Wlkp., odbył się wernisaż wystawy prac Krzysztofa Szpakowskiego pt. ,,Pastel i węgiel,, oraz klimatyczny koncert Michała Kowalonka.

12
Stycznia

Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy

Występy krzyskich talentów, kawiarenka, kiermasz rękodzieła, fotobudka, grupa gorących wolontariuszy i żywiołowa licytacja to wszystko złożyło się na kolejny rekord pobity w Krzyżu Wlkp. i Drawsku podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 71 028 zł i 53 euro to wynik starań wielu ludzi, którzy włożyli swoje serca aby w tym roku, już po raz 20, sztab prowadzony przez Katarzynę Koczerbę działał jak należy.

31
Grudnia

Sylwester 2019

Koncert plenerowy

11
Grudnia

Zbiórka publiczna

Informujemy, że podczas imprezy "Zostań Krzyskim Mikołajem" w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Krzyżu Wielkopolskim w dniu 8.12.2019 r. zebrano kwotę w wysokości 23.028 zł i 30 gr. na rzecz Gabrieli Centkowskiej 406/C będącej podopieczną Fundacji "Słoneczko".

08
Grudnia

Zostań Krzyskim Mikołajem

Impreza charytatywna

03
Grudnia

O Yeti

Seans filmowy dla dzieci

03
Grudnia

1800 gramów

Seans filmowy

03
Grudnia

Ukryta gra

Seans filmowy

29
Listopada

Między Drawą a Notecią

Konkurs fotografiiczny im. Mariana Bakinowskiego

29
Listopada
29
Listopada

X Konkurs Fotograficzny

Gala wręczenia nagród

1 2 3 4
Online: 2     Licza odwiedzin: 3074091
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"