facebook

Koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy

Zapraszamy w magiczną podróż z zespołem Raz, Dwa, Trzy do sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Krzyżu Wlkp. Koncert ten to podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości i zakamarkach ludzkiej duszy.
Zespół Raz, Dwa, Trzy od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć wielką popularność. Koncert organizowany jest w ramach obchodów 20. rocznicy śmierci krzyskiego poety Andrzeja Sulimy-Suryna.
Partnerami imprezy są Burmistrz Krzyża Wlkp., Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance, Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Starostwo Powiatowe w Czarnkowie oraz TVP3.
Bilety dostępne w biurze M-GOK i na stronie www.bilety24.

Online: 1     Licza odwiedzin: 2035222
Drodzy internauci, zapraszamy do współredagowania strony internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Ewentualne sugestie, pomysły oraz informacje o imprezach organizowanych w naszej okolicy prosimy nadsyłać na adres e-mail: biuro@mgokkrzyz.pl
I. Projekt "Rozwijanie umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży poprzez zakup instrumentów muzycznych dla Młodzieży Orkiestry Dętej z Krzyża Wlkp."
II. Projekt "Organizacja i promocja twórczości muzycznej dla społeczności lokalnej poprzez zakup instrumentu muzycznego z wyposażeniem"
- realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013
III. Projekt Organizacja czasu wolnego mieszkańców poprzez zakup wyposażenia dla M-GOK w Krzyżu Wlkp.
IV. Projekt Zadanie w ramach Programu Wieloletniego ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa". Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"